BODRUM HABER – Türkiye Voleybol Federasyonu 10’uncu hafta karşılaşmasında Bodrumspor, evinde ağırladığı Yeşilyurtspor’u 3-0 mağlup etti.
Türkiye Voleybol Federasyonu KFC Kadınlar 1’inci Lig A Grubu 10’uncu hafta karşılaşmasında Bodrumspor kendi evinde Yeşilyurtspor’u konuk etti. Binnaz Karakaya’daki mücadeleyi yüzlerce yeşil- beyazlı taraftar izledi. Karşılaşmanın ilk dakikalarından itibaren yeşil-beyazlı ekibin performansı büyük beğeni topladı. Yeşil-beyazlı ekip sahadan 25-19, 25-13 ve 26-24 olmak üzere 3-0 galip ayrıldı. Bu skorla birlikte Bodrum’un İncileri puanını 13’e yükselterek 6’ıncı sıraya yükseldi. Galibiyet sonrası Bodrum’un İncileri ve taraftarlar büyük sevinç yaşadı.
![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2023/12/62ff9fcc-bdb9-484d-a112-99db091c766c.jpg)
![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2023/12/62cf20ac-0280-4e08-8fe8-e54a561e7f48.jpg)
![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2023/12/469f0f1b-5384-40bd-9388-8f7cb1588500.jpg)
![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2023/12/438ddea1-889b-439b-bed6-083ccc9af5b8.jpg)
![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2023/12/d96e7a2f-14fe-4c04-846e-0abc47977a89.jpg)