![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2024/05/0bb612e9-87e9-471c-95f0-963edc863425-1400x1177.jpg)
![](https://img.bodrumsicakhaber.com/media/2024/05/1177f540-ef2c-4e71-a1db-bd8d2b759750-1400x976.jpg)
BODRUM HABER – Bodrum Futbol Kulübü 1’inci Lig Play-Off final maçında Sakaryaspor’u 3-1 mağlup ederek adını Süper Lige yazdı. Maç sonunda oyuncular ve taraftarlar büyük sevinç yaşadı.
Trendyol 1’inci Lig Play- Off final maçı kapsamında Bodrum FK Adana’da Sakaryaspor ile kozlarını paylaştı. Karşılaşmanın ilk yarısında etkili oyunuyla göz dolduran yeşil-beyazlı ekip Gökdeniz’in golüyle 1-0 öne geçti. İlk yarıda başka gol olmazken Bodrum FK soyunma odasına önde girdi. Mücadelenin ikinci yarısında Sakaryaspor Dimitrov’un golüyle beraberliği yakaladı. Normal süresi 1-1 berabere biten karşılaşmanın ilk uzatma devresinde Bodrum FK Celustka ve Tunahan’ın golüyle 3-1 öne geçti. İkinci uzatma dakikalarında başka gol olmazken Bodrum FK sahadan 3-1 galip ayrıldı. Bu skorla birlikte yeşil-beyazlı ekip tarihinde ilk kez mücadele edeceği Süper Lige yükseldi. Karşılaşma sonunda oyuncular ve taraftarlar büyük sevinç yaşadı.