1. Haberler
  2. Ekonomi Haberleri
  3. Milyon Dolarlık Yatırımcılar Bodrum’da Buluşacak

Milyon Dolarlık Yatırımcılar Bodrum’da Buluşacak

featured

BODRUM HABER – İDEAL FUAR, öncülüğünde düzenlenen ‘Bodrum Uluslararası Gayrimenkul İnşaat ve Emlak Fuarı’  10-13 Kasım 2022 tarihlerinde  Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde  gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en etkin gayrimenkul fuarı olma mottosuyla inşaat sektörünü buluşturacak olan fuar, milyon dolarlık yatırımcıları Bodrum’da buluşturacak

10-13 Kasım 2022 tarihlerinde  Bodrum’da  düzenlenecek  olan ‘Bodrum Uluslararası Gayrimenkul İnşaat ve Emlak Fuarı’ için geri sayım başladı.

Neva Prestij Yapı’nın ana sponsorluğunda ve İdeal Fuar, tarafından organize edilen  ‘Bodrum Uluslararası Gayrimenkul İnşaat ve Emlak Fuarı’ Herodot Kültür Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Başta Rusya olmak üzere Kıbrıs ve Ortadoğu Ülkeleri’nden firmaların katılımcı olduğu fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinde  ziyaretçileri ağırlayacak. Yurt içinden ve yurt dışında bir birinden değerli firmaların katılacağı fuar, milyon dolarlık yatırımcıları Bodrum’da bir araya getirecek.

Fuarda emlak, inşaat, inşaat projeleri ile inşaat sektörü tedarikçileri olmak üzere dört ana katılımcı kategorisi olacak.

Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerindeki üretici, satıcı, alıcı ve tedarikçilerin ürün ve hizmetini bir araya getirecek olan ‘Bodrum Uluslararası Gayrimenkul İnşaat ve Emlak Fuar’da emlak, inşaat projeleri, tedarikçi ürünlerinin yanı sıra stant etkinlikleri ile de renkli görüntülere sahne olacak. 4 gün sürecek olan fuar, sürpriz konuşmacı ve etkinliklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de ev sahipliği yapacak.

Türk ziyaretçilerin yanı sıra Avrupa, Körfez ve Ortadoğu ülkeleri ve Rusya’dan gelen alıcı ve yatırımcıları buluşturacak olan ‘Bodrum Uluslararası Gayrimenkul İnşaat ve Emlak Fuarı’  yeni gelişmekte olan, inovasyon yaratan pazarlar için geniş çaplı ve en etkili gayrimenkul yatırım ve geliştirme fuarı olma özelliğini taşıyor.

KARAKAYA: BODRUM BİR CAZİBE MERKEZİNE DÖNÜŞTÜ

Bodrum’da düzenlediği fuarlarla kongre turizminin gelişmesine önemli katkılar sunan İDEAL FUAR Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, fuar öncesi yaptığı açıklamada önemli mesajlar verdi. Karakaya, dünya yatırımcılarının gözünü Türkiye’ye çevirdiğini ve global anlamda ülkenin özellikle de Bodrum’un bir cazibe merkezi haline geldiğini belirtti. Karakaya, “Son dönemlerde gayrimenkuldeki değerlenmeyle birlikte dünya yatırımcıları odağına Türk emlak piyasasını aldı. Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Afrika’ya kadar global anlamda büyük talep artışı olduğunu gözlemliyoruz. Oluşan bu piyasayı doğru analiz ederek, pazarlar için geniş yelpazeyi ortaya koyan yatırım ve geliştirme stratejilerine önem veren bir sektör buluşmasına imza atıyoruz. Ekonomideki temel denge olan üretici ile tüketiciyi uygun platformda bir araya getiriyoruz. Etkinliğimiz dört gün sürecek. Yoğun bir katılım var. Firmalarımızın özel indirimleri olacak.” dedi.

KARAKAYA: BODRUM’DA KONGRE TURİZMİNE KATKIYI ESAS ALIYORUZ

Karakaya, fuarların en efektif pazarlama ve pazarı öğrenme aktivitesi olduğunu belirterek, “Biz de bu düşünceden yola çıkarak  ‘Bodrum Uluslararası Gayrimenkul İnşaat ve Emlak Fuarı’nda hem sektörün farklı paydaşlarını tek bir çatı altında bir araya getirmeyi hedefliyor, hem de nitelikli içeriğiyle yüzlerce katılımcı ve binlerce ziyaretçinin sektördeki yeni gelişmelerden haberdar olmasını sağlıyoruz. Kapsamlı yapılan araştırmalar ve anketler gösteriyor ki; ziyaretçilerimiz bu gelişmelerden haberdar olmak isterken, katılımcılarımız da sektördeki rekabeti iyi tanıyabilmeyi ve farklılaşmak için pazarı ve işletmeyi iyi tanıtacak içerikleri öğrenmek istiyor. Ayrıca bizim yaptığımız ticari faaliyetler sadece fuardan ibaret değil. Her ne kadar fuar yapıyor gözüksek de toplamda Bodrum’da geliştirilmeye çalışılan kongre turizmine katkı sunuyoruz. Yıl boyunca yaptığımız çeşitli fuarlarla hem yurt içinde hem de yurt dışında binlerce insanı Bodrum’a getirdik konaklamalarını sağladık. Bu bağlamda fuarımızı düzenlerken kongre turizmine yönelik katkımızı esas alıyoruz” dedi.

İDEAL FUAR,  2022 yılında Bodrum’da İnşaat, Yapı, Mobilya, Kamp Karavan gibi bir çok fuar düzenledi. İdeal Fuar’ın düzenlediği her fuar hem ulusal hem de yerel basında geniş yer aldı. Vizyoner bir bakış açısıyla faaliyetlerini sürdüren İDEAL FUAR, 2023  yılında önemli fuar ve kongreler gerçekleştirecek.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Milyon Dolarlık Yatırımcılar Bodrum’da Buluşacak
Yorum Yap
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bodrum Sıcak Haber - Bodrum Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!